Bransoletka srebrna z bursztynem Liść Lipy

295.00 

Srebrna bransoletka z bursztynem to delikatny i elegancki dodatek do Twojego stroju. Wykonana z wysokiej jakości srebra, posiada regulowany rozmiar, co umożliwia dopasowanie jej do Twojego nadgarstka.

Na bransoletce znajduje się kawałek bursztynu, który jest umieszczony w srebrnym oprawie w kształcie liścia lipy. Bursztyn ten ma piękny naturalny odcień, który może się różnić w zależności od kamienia, ale zazwyczaj jest to ciepły pomarańczowo-żółty kolor. Bursztyn ten może mieć również naturalne inkluzje, które dodają mu unikalnego uroku i charakteru.

Oprawa w kształcie liścia lipy nadaje bransoletce subtelnego, naturalnego wyglądu. Liść lipy jest symbolem ochrony, odnowy i witalności, dlatego noszenie tej bransoletki może być również odczytywane jako wyraz Twojego związku z naturą i jej energią.

Całość bransoletki prezentuje się delikatnie i subtelnie na nadgarstku. Jest to idealny dodatek do codziennych strojów, a także może dodać elegancji i wyjątkowości bardziej formalnym outfitom. Srebrna bransoletka z bursztynem i liściem lipy regulowana jest pięknym połączeniem naturalnych elementów, które zachwycą zarówno Ciebie, jak i przyciągając spojrzenia innych.


Krótki opis produktu:

Model: Liść Lipy – Linden Leaf
Materiał: Srebro próby 925
Wykończenie: Polerowane
Kamień: Naturalny bursztyn bałtycki
Długość całkowita bransoletki: 22 cm
Rozmiar: Regulowany splotem wężykowym
Wymiar elementu dekoracyjnego: 1.80 x 2.50 cm

Brak w magazynie