Naszyjnik srebrny z bursztynem Gold Wings

370.00 

Naszyjnik srebrny z bursztynem w kształcie skrzydeł “Gold Wings” to wyjątkowa biżuteria, która zachwyca swoim niezwykłym designem i elegancją. Ten naszyjnik stanowi połączenie naturalnego piękna bursztynu z delikatnością srebra, tworząc efektowny i wyjątkowy efekt.

Głównym elementem tego naszyjnika jest bursztyn o złocistym odcieniu, który jest wykuty w kształcie skrzydeł. Bursztyn ten jest osadzony w starannie wykonanej srebrnej oprawie, co nadaje mu eleganckiego wykończenia.

Naszyjnik posiada łańcuszek srebrny, który idealnie komponuje się z głównym elementem – bursztynowym skrzydełem. Całość jest dopracowana w najmniejszych detalach, co sprawia, że jest nie tylko piękny, ale także trwały i solidny.

Naszyjnik srebrny z bursztynem w kształcie skrzydeł “Gold Wings” to niezwykła biżuteria, która przyciąga uwagę swoim unikalnym wzornictwem i naturalnym pięknem bursztynu. To doskonały prezent dla kogoś wyjątkowego lub sposób na podkreślenie swojego osobistego stylu i wyjątkowości.


Krótki opis produktu:

Model: Gold Wings
Materiał: Srebro próby 925
Wykończenie: Polerowane
Kamień: Naturalny bursztyn bałtycki
Wymiar elementu dekoracyjnego: 3.00 x 4.50 cm
Długość całkowita łańcuszka: 47 cm (W tym 3 cm regulacji)

 

W przypadku braku dostępności konkretnego produktu w naszej ofercie, oferujemy możliwość zamówienia biżuterii – skontaktuj się z nami poprzez email, telefon lub social media. 

 

Brak w magazynie