Zawieszka srebrna Serce z bursztynu Lov no. 2

89.00 

Wprowadź do swojego życia nutę elegancji i naturalnej urody dzięki kolekcji biżuterii “Lov”. Nasze wyjątkowe zawieszki w kształcie serc wykonane są z najwyższej jakości srebra, co nadaje im nie tylko olśniewający blask, ale także trwałość na lata.

To, co sprawia, że nasza kolekcja wyróżnia się spośród innych, to użycie bursztynu koniakowego. Każda zawieszka jest misternie ozdobiona tym cennym kamieniem, który nie tylko emanuje ciepłym odcieniem koniakowego brązu, ale także posiada niepowtarzalne inkluzje, nadające mu charakterystyczny, indywidualny charakter.

Zawieszki z kolekcji “Lov” nie tylko podkreślą Twoją wyjątkową stylizację, ale także wniosą do niej odrobinę natury. Bursztyn koniakowy jest symbolem ciepła, pozytywnej energii i optymizmu, co sprawia, że noszenie naszej biżuterii staje się nie tylko kwestią stylu, ale również osobistej afirmacji.

Poczuj, jak serce bije w rytmie piękna i natury, nosząc nasze zawieszki z kolekcji “Lov”. To nie tylko biżuteria; to wyraz miłości do piękna, który można nosić na co dzień. Daj się oczarować i wybierz coś wyjątkowego dla siebie z kolekcji “Lov”.


Opis produktu:

Model: Lov no. 2
Materiał: Srebro próby 925
Kamień: Naturalny bursztyn bałtycki
Wymiar zawieszki: dł. 2.30 x szer. 1.10 cm

Na stanie