Kolczyki Art Deco Gold Long z bursztynem mleczne

299.00 

Kolczyki Art Deco Gold Long z bursztynem mleczne. Te kolczyki są prawdziwym wyrazem elegancji w naszej kolekcji. Zostały wykonane z najwyższej jakości srebra, które zostało precyzyjnie pozłacane 24 karatowym złotem, nadając im wyjątkowy blask i luksusowy wygląd. Ich długi, wiszący design nawiązuje do klasycznego stylu Art Deco, który z pewnością przyciągnie uwagę i dodaje wyrafinowania każdej stylizacji.

Każdy z tych kolczyków ozdobiony jest bursztynem, który jest niezwykłym kamieniem o długiej historii i pięknej barwie. Bursztyn emanuje ciepłem i głębią, a połączenie go z pozłacanym srebrem tworzy harmonijną kompozycję. Starannie osadzone w oprawach o niebanalnym designie, bursztyny są doskonale wyeksponowane, podkreślając ich naturalne piękno i dodając kolczykom wyjątkowego uroku.

Te kolczyki z bursztynami są doskonałą ozdobą na każdą okazję. Ich unikalny design i piękno kamieni przyciągają wzrok i dodają niezwykłego blasku każdej kobiecej stylizacji.


Krótki opis produktu:

Model: Art Deco Gold Long
Materiał: Srebro próby 925 pozłacane 24 karatowym złotem
Wykończenie: Polerowane
Kamień: Naturalny bursztyn bałtycki
Długość całkowita kolczyka: 4.00
Wymiar zawieszki: 2.50 x 1.70 cm

 

W przypadku braku dostępności konkretnego produktu w naszej ofercie, oferujemy możliwość zamówienia biżuterii – skontaktuj się z nami poprzez email, telefon lub social media. 

Brak w magazynie