Kolczyki srebrne z hematytem

199.00 

Te srebrne kolczyki wiszące z hematytem są hołdem dla elegancji i prostoty w biżuterii. Ich wyrazisty design i naturalny kolor sprawiają, że są wyjątkowym akcentem do Twojego stylu.

Centralnym punktem tych kolczyków jest hematytem. Ten naturalny minerał charakteryzuje się głębokim, metalicznym połyskiem, który przypomina blask polerowanego metalu. Hematyt jest znany z właściwości zwiększania pewności siebie i dodawania energii, dlatego też te kolczyki emanują siłą i pewnością siebie.

Kolczyki wykonane są z najwyższej jakości srebra, co gwarantuje trwałość i elegancję. Srebrna oprawa idealnie kontrastuje z ciemnym kolorem hematytu, tworząc efektowną kombinację.

Kolczyki wiszące są prostym, lecz wyrazistym projektem. Długie, smukłe kształty kolczyków dodają im elegancji, a hematyty w formie kulek subtelnie mienią się w świetle. To kolczyki, które przyciągają uwagę swoim minimalistycznym stylem i wyrazistym wykończeniem.

Ciemny odcień hematytu nadaje tym kolczykom charakteru i głębi. To koloryt, który doskonale komponuje się z różnymi stylami i kolorami ubrań, dodając im odrobinę tajemniczości i elegancji.


Krótki opis:

Materiał: Srebro 925
Kamień: Hematyt
Wymiar kolczyków: 5.00 cm x 1.70 cm
Średnica kulek: 0.80 cm oraz 1.70 cm

Na stanie