Naszyjnik srebrny Aniołek z bursztynem

309.00 

Naszyjnik srebrny Aniołek z bursztynem to niezwykle piękny i symboliczny dodatek, który przyciąga uwagę swoim delikatnym wzornictwem i mistycznym urokiem. Wykonany jest z najwyższej jakości srebra, które podkreśla elegancję i precyzję detali.

Centralnym elementem tego naszyjnika jest wisior w postaci anioła z dodatkiem naturalnego bursztynu. Bursztyn jest cenionym kamieniem półszlachetnym o ciepłym, złocistym odcieniu, który w połączeniu ze srebrem tworzy harmonijną kompozycję. Anioł został starannie wyrzeźbiony, z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, takich jak skrzydła itd. Jego postać emanuje spokojem i pięknem, co dodaje naszyjnikowi wyjątkowego charakteru.

To niezwykłe połączenie srebra i bursztynu tworzy niepowtarzalny design, który jest nie tylko estetyczny, ale także pełen znaczenia i symboliki. Anioł jest powszechnie kojarzony z ochroną, nadzieją i duchową sferą, co nadaje temu naszyjnikowi głębi i wyjątkowości. Jest on idealnym dodatkiem zarówno na co dzień, jak i na bardziej uroczyste okazje, dodając subtelności i klasy do każdej stylizacji.

To niezwykłe połączenie naturalnych materiałów i symboliki czyni ten naszyjnik unikatowym i wyjątkowym.


Krótki opis produktu:

Model: Aniołek
Materiał: Srebro próby 925
Wykończenie: Polerowane
Kamień: Naturalny bursztyn bałtycki
Wymiar elementu dekoracyjnego: 2.00 x 2.00 cm
Całkowita długość zawieszki: 3.00 cm
Długość całkowita łańcuszka: 50 cm

Na stanie