Naszyjnik srebrny z bursztynem Ważka – Little Dragonfly

260.00 

Srebrny naszyjnik z bursztynem ważka to niezwykle urokliwy i oryginalny element biżuterii, który zachwyca swoim unikalnym wzornictwem. Naszyjnik wykonany jest ze srebra najwyższej jakości, co nadaje mu elegancki i wyrafinowany wygląd.

Centralnym punktem naszyjnika Ważka z bursztynem. Bursztyn ten ma głęboki, jasnożółty kolor, który przyciąga uwagę i emanuje ciepłym blaskiem. Ważka jest starannie wygrawerowana w bursztynie, co dodaje mu niezwykłego szczegółu i tekstury. Przez mistrzowskie wykonanie, detale skrzydeł i ciała ważki są precyzyjne i realistyczne.

Naszyjnik posiada także łańcuszek, który jest dostosowany do jego designu.. Łańcuszek jest wystarczająco długi, aby naszyjnik spoczywał pięknie na dekolcie i zapewniał komfortowe noszenie.

Ten naszyjnik jest wyjątkowym dodatkiem do każdej garderoby. Jego niezwykły wzór i wysoka jakość wykonania przyciągają uwagę i dodają oryginalności. Jest to biżuteria, która nie tylko ozdabia, ale także wyraża artystycze piękno i subtelność. Noszenie tego naszyjnika pozwala wyrazić indywidualność i unikalny styl.


Krótki opis produktu:

Model: Ważka
Materiał: Srebro próby 925
Wykończenie: Polerowane
Kamień: Naturalny bursztyn bałtycki
Wymiar elementu dekoracyjnego: 3.00 x 1.40 cm
Całkowita długość łańcuszka: 45 cm

Na stanie