Wisior z bursztynem koniakowym

4300.00 

Wisior z bursztynem koniakowym duży, zdobiony naturalnymi inkluzjami z bursztynu, to biżuteria pełna naturalnego piękna i unikalności.

Centralnym punktem wisiora jest okazały kawałek bursztynu koniakowego o głębokim i ciepłym odcieniu. Ten bursztyn emanuje intensywnym brązem, który przywodzi na myśl ciepłe odcienie koniaku. Wnętrze tego bursztynu jest bogate w inkluzje – naturalne inkluzje to mniejsze i większe bąbelki powietrza czy inne niewielkie elementy, które zatrzymały się wewnątrz bursztynu podczas jego tworzenia się miliony lat temu. Te inkluzje są jak małe okienka do przeszłości, przypominające nam o długiej historii tego kamienia.

Wisior jest umieszczony w delikatnej, srebrnej oprawie, która nie przytłacza kamienia, lecz stanowi osłonę podkreślającą jego piękno. Oprawa ma zachowaną prostą formę, co dodaje mu elegancji i klasy.

Kombinacja głębokiego, ciepłego koloru bursztynu koniakowego z inkluzjami, które ukazują nam przeszłość, sprawia, że ten wisior jest nie tylko ozdobą, lecz także opowieścią o naturze i historii. Może być noszony na długim łańcuszku jako imponujący, centralny element stylizacji, przyciągając uwagę i wzbudzając ciekawość swoją wyjątkową strukturą lub na krótszym rzemieniu/łańcuszku.


Krótki opis produktu

  • Materiał: Srebro próby 925
  • Wykończenie: Polerowane
  • Kamień: Naturalny bursztyn bałtycki
  • Wymiar zawieszki: dł. 10.50  szer. 4.70 cm
  • Długość łańcuszka: 45 cm lub na życzenie klienta

Biżuterię pakujemy w ozdobne pudełko, idealne na prezent

Brak w magazynie